Årsmötet 2023 digitalt

Den som vill följa klubbens årsmöte via webben maila till kassor@saabklubben.se innan 15:00 imorgon fredag så skickar jag ut en länk till där vi kommer sända mötet. Detta är främst för medlemskontroll

Då intresset tidigare varit skralt för att se mötet digitalt och det även ackompanjerats med en tämligen stor kostnad så är det inte ekonomiskt försvarbart att fortsätta på samma sätt.
Att sända mötet till medlemmar kan vi däremot göra, men man kommer inte kunna deltaga i röstning.

Vänlig hälsning

Lars Söderlund, Kassör Svenska Saabklubben

1 tanke på “Årsmötet 2023 digitalt”

Lämna en kommentar

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng