Bakrutan 2016-02 efter midsommar

ssk_bakrutan_2016-02_klipptSvenska Saabklubbens medlemstidning Bakrutan utkommer 4 ggr/år till alla våra medlemmar. Det andra numret för i år, Bakrutan 2016-02, är ett specialnummer som har tagit längre tid än vanligt att producera. Vi tror att ni kommer förstå och uppskatta detta när ni får tidningen.

Bakrutan 2016-02 är nu klar och skickad till vårt tryckeri. Tidningen beräknas vara våra medlemmar tillhanda strax efter midsommar.

Med Bakrutan 2016-02 medföljer även ett medlemskort för 2016 till de medlemmar som har betalat medlemsavgiften för i år. De som ännu inte har betalat sin medlemsavgift får istället en påminnelse om detta.

4 tankar på “Bakrutan 2016-02 efter midsommar

Lämna en kommentar

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng