Bakrutan 2016-02 efter midsommar

ssk_bakrutan_2016-02_klipptSvenska Saabklubbens medlemstidning Bakrutan utkommer 4 ggr/år till alla våra medlemmar. Det andra numret för i år, Bakrutan 2016-02, är ett specialnummer som har tagit längre tid än vanligt att producera. Vi tror att ni kommer förstå och uppskatta detta när ni får tidningen.

Bakrutan 2016-02 är nu klar och skickad till vårt tryckeri. Tidningen beräknas vara våra medlemmar tillhanda strax efter midsommar.

Med Bakrutan 2016-02 medföljer även ett medlemskort för 2016 till de medlemmar som har betalat medlemsavgiften för i år. De som ännu inte har betalat sin medlemsavgift får istället en påminnelse om detta.

4 reaktioner på ”Bakrutan 2016-02 efter midsommar

    • Betalningar som inkommit sedan Bakrutan 2016-02 gick ut med en påminnelse har inte behandlats än. Men om du har betalat nu så kommer du få ditt medlemskort för 2016. Vad gäller jubileumsboken så har jag inte svar här, men kontakta gärna vår medlemsansvarige om det på medlem@saabklubben.se.

Lämna en kommentar