Ny medlemsrabatt: Maptun

maptun-performance-storSvenska Saabklubben samarbetar med ett flertal företag med anknytning till Saab, som erbjuder våra medlemmar förmånligare priser och rabatter på sina produkter och tjänster.

Nu kan vi presentera ett nytt samarbetsföretag: Maptun Performance AB.

Maptun har under många års tid har utvecklat och arbetat med uppgraderad mjukvara till nyare modeller av Saab (från Saab 9000 -93 och framåt). De erbjuder även reservdelar, både för trim och original, till mer moderna Saabar.

Medlemmar i Saabklubben registrerar sig hos Maptun med sitt medlemsnummer och en unik kod (som är tillgänglig i kommande nummer av Bakrutan samt under Medlemsrabatter på vår hemsida). Därefter ges olika rabattsatser, beroende på produkt. Det rabatterade priset framgår tydligt i deras webbshop.

Registrering sker på denna sida: Maptun Parts – Svenska Saabklubben.

Vi hoppas att våra medlemmar får mycket nytta och nöje av denna nya medlemsrabatt!

Lämna en kommentar

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng