Saab 9-5 2,3 Turbo SportCombi Automat 185Hk Vector Lågamil Välskött
- Detta ämne har 1 svar, 2 deltagare, och uppdaterades senast 2026-10-06 16:12 av .
- Du måste vara inloggad för att svara på detta ämne.
Forum / Sälj/Köp / Bilar, säljes / Saab 9-5 2,3 Turbo SportCombi Automat 185Hk Vector Lågamil Välskött
Här har vi en riktigt trevlig och välvårdad Saab 9-5 från 2004 som verkligen ger den klassiska Saab-känslan. En bil som kombinerar komfort, körkänsla och utrustning på ett sätt som Saab var väldigt bra på.
Bilen går riktigt mjukt och fint i motor och drivlina, utan några missljud.
Ligger rakt och fint på vägarna. Komforten är något alldeles extra – den där klassiska ”pilotkänslan” som Saab lyckades skapa finns verkligen här.
Ny servad
Servad regelbundet
Full dokumentation
Stämplad servicebok
nytt batteri
Bilen är hel och fin både invändigt och utvändigt finns lite rost på dom klassiska hundbenen men inget som skär I ögat direkt lätt fixat för den händige
E
n riktigt fin möjlighet för dig som söker en välvårdad Saab 9-5 med låg körsträcka, fin historik och rätt känsla.
En klassisk Saab som fortfarande levererar den där speciella komforten och körkänslan.
endast seriösa spekulanter mejla för mer info Mvh
Hej,
Bilen ser ju fin ut men du kanske vill berätta vad lågt miltal betyder i siffror också… 😉
/Petter
Innebär att innehållet endast är tillgängligt för medlemmarBli medlem